Zawsze  młodo

bez skalpela, botoxu, strzykawki...

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7309306/

https://covid19criticalcare.com/math-hospital-treatment/pdf-translations/ www.das-pta-magazin.de › beifusse... 

Web results Beifußextrakt: Potenzieller Kandidat gegen COVID-19? https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=

https://m.tagesspiegel.de/berlin/klinische-studie-zu-beifuss-kraut-gegen-covid-19-wird-in-mexiko-getestet/26144790.html&ved=2ahUKEwiwqc69zfLsAhVM5eAKHbSNCL0QFjABegQIAxAB&usg=AOvVaw0c4wKDfWSK-EeOTZmMdFMZ

Zobaczyć  skład  https://erawadee.com/en/news/covid-19-fear-fuels-rush-for-traditional-herbal-medication

... Covid-19 fear fuels rush for traditional herbal medication 

Przejrzeć strony Whats Doctors don't tell you. IX. 2020 p. 26; VIII. 2020 p. 88, Przeczytać, wyciągnąć wnioski i do dzieła.

Zestaw na -C19: Esberitox xdz, Acc xdz, Vit C 1000mg x dz popijać 200ml wody lub herbaty z różą, imbirem, malinami 

D3 4000j  x dz;  Wit A x po 10 000j. Dawkowanie trzeba ustalić z tym kto na tym się zna, bo jest mocno nietypowe.

Jak i uzupełnić o specyficzne składniki.

Informacje na tej stronie są zamieszczone w celach informacyjnych, edukacyjnych, dyskusyjnych nad żywieniem..  Strony internetowe  zawierają  informacje jak i stwierdzenia  , które nie zastępują osobistego doradztwa ani też nie są formą jakiegokolwiek doradztwa Nie mogą być podstawą do formułowania zaleceń żywieniowych, terapeutycznyvch czy podstawą do tworzenia programów dietetycznych.  Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji o zastosowaniu informacji, procesów, naturalnych środków, ziół, suplementów lub homeopatii zawsze najlepiej jest zasięgnąć porady dietetyka i  lekarza. 

www.wiecznamlodosc.com nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, w tym gwarancji przydatności handlowej i przydatności do określonego celu w odniesieniu do dokumentów dostępnych na tym serwerze. Ponadto niniejsza strona internetowa oraz jej pracownicy i kontrahenci nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność jakichkolwiek informacji, urządzeń, produktów lub procesów ujawnionych w niniejszym dokumencie i nie stanowią, że korzystanie z takich informacji, urządzeń, produktów lub procesów nie naruszyłby praw własności prywatnej. Odniesienie w niniejszym dokumencie do konkretnego produktu handlowego, procesu lub usługi według nazwy handlowej, znaku towarowego, producenta lub w inny sposób niekoniecznie stanowi lub sugeruje jego poparcie, rekomendację lub faworyzowanie przez www.wiecznamlodosc.com  lub jej autorów.