Zawsze  młodo

bez skalpela, botoxu, strzykawki...

rozważania 

nr 1. Macie kłopoty ze swoją naturą? Macie problemy z sobą samym i to największe. jak myślisz kto jest największym Twoim wrogiem w relacjach z Bogiem.. no Ty sam; nikt Ci krzywdy takiej nie zrobi w relacjach z Bogiem jak sam sobie zrobisz krzywdę. A chcielibysmy być bliżej Boga? No chcielibysmy! Niech ten tekst nam to powie Filipensów 2, 13 Albowiem Bóg jest, który sprawuje w was chcenie i skuteczne wykonanie według upodobania swego. Panie Boże ja mówię do Ciebie żebyś mi dal chcenie Bogobojnego życia żebym ja chciał to. Bo Ty Panie wiesz, że Ja nieraz nawet nie chę tego. Bo tu mnie ciągnie to tam mnie ciągnie. Panie Boże daj mi chcenie szlachetnego życia i daj mi zdolność do życia wg zasad które Ty stawiasz; proszę Cię Panie bo ja sam nie mogę zmienić swojego życia. Panie Boże (np.) ale z paleniem papierosów nie mogę sobie dać rady. Jak Ty mi nie pomożesz to ja nie dam rady, tą sprawę przekładamn na Ciebie, Ja chcę ale nie mogę i załatw to Panie Boże. 

Bóg Daje chcenie i skuteczne wykonanie. Masz prawo przyjś do Boga i powiedzieć ja jestem taki lichy, że ja sam nad soba nie panuję, ja nie mogę sam z sobą dać rady, daj mi chcenie Twojej woli i daj mi skuteczne jej wykonanie i Panie strzeż mnie ażeby ten który przychodzi w innym ubraniu nie zwiódł mnie. O to Cię proszę przez imię Jezusa i jego ofiarę na krzyżu za nas grzesznych amen.

nr 2. Ja Bóg dałem Ci ducha miłości, mocy i powściagliwości. Będziesz silniejszy moja siłą i odważniejszy moją odwagą. I to co masz zrobić nikt nie zrobi za Ciebie to zaufanie. A gdy zaufasz Mi to nabierzesz sił i wzbijesz się w górę na skrzydłach jak orzeł. Będziesz biegł ale nie upadniesz; bedziesz szedł ale nigdy się nie zatrzymasz. Panie teraz wiem , że będę mógł zrobić wszystko w Tym który mnie wzmacnia w Tobie. Boże użycz mi podody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić. Daj mi odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości abym odróżniał jedno od drugiego (dobro od zła).

z kazania Pastora Plesa od 17min.  https://www.youtube.com/watch?v=-MB6b4U7JaY


Jaka Jest Przyszłość Świata i Nas. http://znakiczasu.net/pages/Porwanie_kosciola - ludzie są zakochani w materialnej rzeczywistości zachwyceni zakupami telewizją, pracą, wyjazdami są jak nieustannie pracujące od rana do wieczora dżdżownice nieustająco pożeram i wydalam i tak mnie to pochłania aż się  w tym zatracam... i nie widzą jak dni miesiące i lata przemijają jak liśc spadający z drzewa na jesiennym wietrze zakręcił piruety i upadł i już go niema...

Nieustatnna pogoń za sensacją wiadomościami ze smietnika medialnego, zatapianie się grach, filmach, koncertach, portale nieustającego tańca obrazków, memów,  dowcipów.. i w końcu życie plastikowym życiem w fotoplastikonie, pogoń za złudzeniami, mirażami tak , że nawet nie czujesz swojego życia siebie bliskich zgubiłieś w tym rozrywkowym zgiełku drogę do Boga i  nie widzisz jak  szatan/lucyfer przez zaawansowane technologie wciąga cię przez swoich pachołków z NWO w technologiczne niewolnictwo tracisz siebie i wolną wolę...