Zawsze  młodo

bez skalpela, botoxu, strzykawki...

W przypadku pierwszego objawu niezadowolenia jak i braku rozumienia treści proszę opuścić stronę. Ponadto Autorzy strony nie odpowiadają  za żaden rodzaj szkód powstałych w wyniku dostępu do niniejszej strony internetowej lub korzystania z niej; odbywa się to na wyłączną odpowiedzialność osoby odwiedzającej stronę internetową.  Na każdej ze stron są zamieszczone stosowne ostrzeżenia. Więcej na Disclaimer. Strona wiecznamlodosc.com nie zbiera i nie przetwarza danych osobowych

Zamieszczone ponizej pozycje są przykładem indywidualnych zaleceń autorów.  Jednak nie przeprowadzono badań naukowych potwierdzających skuteczność zaleceń.

Wygraj z rakiem.

http://sklep.znakiczasu.pl/zdrowie/674-wygraj-z-rakiem.html

Dieta ma ogromny wpływ na rozwój i zanik choroby nowotworowej, jak również na długość i jakość życia ludzi cierpiących na nowotwory. Książka zawiera kompletny zestaw wskazówek, które możesz od razu wprowadzić w życie. Autorzy nie tylko przedstawiają naukowe fakty, ale krok po kroku objaśniają, jak w warunkach domowych przeprowadzić konieczne zmiany.


Zamieszczone pozycje są przykładem indywidualnych zaleceń autorów.  Jednak nie przeprowadzono badań naukowych potwierdzających skuteczność zaleceń.


Poglądy na leczenie w książkach Jewgienija Lebiediewa są jego osobistymi pogladami nie podzielanymi przez medycynę akademicką. Nie przeprowadzono badań naukowych potwierdzających skuteczność zaleceń.


Candida leczymy naturalnie

http://sklep.znakiczasu.pl/poradniki/947-candida-leczymy-naturalnie.html

Czy twoje problemy zdrowotne mają związek z chorobotwórczymi drożdżakami? Ale czym są drożdżaki i dlaczego niektóre są pożyteczne, a inne szkodliwe? Autor odpowiada na te pytania, podając zwięzłą informację dotyczącą związku drożdżaków z rodzaju Candida z przewlekłymi dolegliwościami.Depresja - wyjście z problemu.

http://sklep.znakiczasu.pl/zdrowie/949-depresja---wyjscie-z-problemu.html

Zbyt wiele osób cierpi z powodu depresji, a nam wszystkim zdarzają się okresy „dołków psychicznych” lub zwyczajnego przygnębienia. Jak sobie z tym poradzić? Ten profesjonalny poradnik stanowi sprawdzoną pomoc w walce ze smutkiem. Pokazuje w jaki sposób rozpoznać symptomy depresji, jak również sposoby jej leczenia.


Cukrzyca i zespół hipoglikemiczny 

http://sklep.znakiczasu.pl/zdrowie/629-cukrzyca-i-zespol-hipoglikemiczny.html

Cukrzyca i zespół hipoglikemiczny Przez całe pokolenia diagnozowanie i leczenie cukrzycy oraz hipoglikemii, grzęzło w gąszczu błędu, ignorancji i przesądów. Dzisiaj stało się jasne, że są to schorzenia zależne od stylu życia. Ich powstawaniu towarzyszą przyrost masy ciała, spadek aktywności fizycznej i stres. Wszystkie te czynniki mogą doprowadzić do nietolerancji glukozy. Odkrycia te pozwoliły stworzyć rewelacyjny, niezwykle skuteczny program terapeutyczny i prewencyjny.Problemy z trawieniem

http://sklep.znakiczasu.pl/zdrowie/954-problemy-z-trawieniem.html

http://sklep.znakiczasu.pl/zdrowie/864-poprawiamy-trawienie.html

Co lepsze – pigułka czy zdrowy rozsądek? Dr John McDougall łamie kulturowe tabu, w szczery i humorystyczny sposób opisując, jak funkcjonuje układ trawienny. Piszą jak leczyć zaparcia, hemoroidy, niestrawność, wrzody, zespół jelita drażliwego oraz inne chroniczne dolegliwości jelitowe.masz problemy, załamujesz się, zobacz jak ludzie wybrnęli ze swoich ciężkich kłopotów bo życie ma senshttps://www.youtube.com/watch?v=cYISmA_pvs4  lub znajdziesz na allegro

Informacje i zamieszczone książki, są zamieszczone w celach informacyjnych, edukacyjnych, dyskusyjnych nad żywieniem czy profilaktyką.  Strona internetowa  zawiera  informacje jak i stwierdzenia  , które nie zastępują osobistego doradztwa ani też nie są formą jakiegokolwiek doradztwa. Informacje jak i zamieszczone ksiązki nie mogą być podstawą do formułowania zaleceń żywieniowych, terapeutycznyvch czy podstawą do tworzenia programów terapeutycznych, dietetycznych, profilaktycznych, czy leczniczych.  Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji o zastosowaniu informacji, procesów, naturalnych środków, ziół, suplementów lub homeopatii zawsze najlepiej jest zasięgnąć porady odpowiedniego do problemu specjalisty, czy dietetyka,  lekarza. 

www.wiecznamlodosc.com nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, w tym gwarancji przydatności handlowej i przydatności do określonego celu w odniesieniu do dokumentów dostępnych na tym serwerze. Ponadto niniejsza strona internetowa oraz jej autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność jakichkolwiek informacji, urządzeń, produktów lub procesów ujawnionych w niniejszym dokumencie i nie stanowią, że korzystanie z takich informacji, urządzeń, produktów lub procesów nie naruszyłby praw własności prywatnej. Odniesienie w niniejszym dokumencie do konkretnego produktu handlowego, procesu lub usługi według nazwy handlowej, znaku towarowego, producenta lub w inny sposób niekoniecznie stanowi lub sugeruje jego poparcie, rekomendację lub faworyzowanie przez www.wiecznamlodosc.com lub jej autorów .był biznesmenem operowal miliardami dolarów wskutek zawirowań .... dużo stracił sprzedał co zostało i wynówśł sie w odludzie gdzie mieszka w prostych warunkach i prowadzi gospodarstwo i działalność ekologiczną jest chrześcijaninem wiecej znajdziesz na YT a ten film jest o wodzie i o utylizacji ludności w metropoliach https://www.youtube.com/watch?v=HKC1JNAhc94