Zawsze  młodo

bez skalpela, botoxu, strzykawki...

W przypadku pierwszego objawu niezadowolenia jak i braku rozumienia treści proszę opuścić stronę. Ponadto Autorzy strony nie odpowiadają  za żaden rodzaj szkód powstałych w wyniku dostępu do niniejszej strony internetowej lub korzystania z niej; odbywa się to na wyłączną odpowiedzialność osoby odwiedzającej stronę internetową.  Na każdej ze stron są zamieszczone stosowne ostrzeżenia. Więcej na Disclaimer.  Strona wiecznamlodosc.com nie zbiera i nie przetwarza danych osobowych

Zamieszczone ponizej pozycje są przykładem indywidualnych zaleceń autorów.  Jednak nie przeprowadzono badań naukowych potwierdzających skuteczność zaleceń.

Jedynie Ty możesz zadbać o swoje zdrowie, jeżeli nie dołożysz starań to będziesz miał zawsze dużo czasu na wizyty ... 

Zdrowie z wyboru

http://sklep.znakiczasu.pl/zdrowie/224-zdrowie-z-wyboru.html

W dzisiejszym świecie sami jesteśmy w stanie zrobić więcej dla naszego zdrowia niż jakiekolwiek szpitale, lekarze czy najnowsze technologie. Coraz więcej informacji dotyczących zdrowia dociera do nas przez masmedia. Nierzadko są jednak kontrowersyjne i powodują zamieszanie. A tak naprawdę ludzie potrzebują zdroworozsądkowych informacji, które byłyby godne zaufania i zrozumiałe oraz posiadały wartość naukową. Zdrowie z wyboru jest odpowiedzią na te potrzeby. Książka obejmuje szeroki zakres informacji na temat zdrowia, które ujęte są w 52 krótkie, zwięzłe rozdziały.Zadbaj o swoje zdrowie

http://sklep.znakiczasu.pl/zdrowie/137-zadbaj-o-swoje-zdrowie.html

Autor: Aileen Ludington, Hans Diehl Książka ta traktuje o niesamowitej mocy organizmu do samoleczenia dzięki odpowiedniemu podejściu do istotnych czynników stylu życia. Autorzy opowiadają prawdziwe historie, które ilustrują, w jaki sposób można zapobiegać większości powszechnie występujących chorób oraz leczyć je przy pomocy zmian w stylu życia, jakie niemal każdy może poczynić.


Niniejsza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia porady medycznej zaufanego lekarza lub lekarza, ani zdiagnozowania choroby lub chorób. Ta strona internetowa zawiera informacje dotyczące medycyny holistycznej i terapii alternatywnych dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o tym podejściu. Przedstawiane środki, informacje procesy są przedstawiane w celach informacyjnych, edukacyjnych, dyskusyjnych. Zamieszczone na stronie informacje nie mogą być podstawą do formułowania zaleceń terapeutycznych czy podstawą do tworzenia programów terapeutycznych Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji o zastosowaniu informacji, procesów, naturalnych środków, ziół, suplementów lub homeopatii zawsze najlepiej jest zasięgnąć porady dietetyka, lekarza, farmaceuty.