Zawsze  młodo

bez skalpela, botoxu, strzykawki...

W przypadku pierwszego objawu niezadowolenia jak i braku rozumienia treści proszę opuścić stronę. Ponadto Autorzy strony nie odpowiadają  za żaden rodzaj szkód powstałych w wyniku dostępu do niniejszej strony internetowej lub korzystania z niej; odbywa się to na wyłączną odpowiedzialność osoby odwiedzającej stronę internetową.  Na każdej ze stron są zamieszczone stosowne ostrzeżenia. Więcej na Disclaimer.  Strona wiecznamlodosc.com nie zbiera i nie przetwarza danych osobowych

Powstaje pytanie, po co mi  ta cała suplementacja? …. w trzech podstawowych punktach.

1.Przed 30 laty było więcej ruchu , większość prac wykonywana fizycznie, dużo chodzenia…  większy wydatek  energetyczny, spożywano o wiele więcej żywności żeby wyrównać codzienny wydatek energetyczny.  Z większej objętości żywności organizm mógł uzyskać dobową porcję  aktywnych składników i minerałów.

 2.Obecna żywność przemysłowo wytwarzana zawiera niewielki procent aktywnych składnikow: flavnoidów, witamin i mikroelementów  z tego co było przed 30-laty. Rośliny są zbierane niedojrzałe i przewożone na duże odległości więc trzeba je zabezpieczyć przed psuciem (substancje biobójcze, polimery, woski...) Jaka jest wartość odżywcza niedojrzałej rosliny?

3.Wątroba ludzka nie produkuje Wit.C tak jak np. u psa o wadze 40kg w wątrobie powstaje 5-10g Wit C na dobę przez 365 w roku. Ale pies w deszczowy listopadowy  dzień  może leżeć na trawniku bez konsekwencji. Więc Ty spróbuj tak zrobić , to zapalenie płuc murowane.  Zalecenia Vit. C w żywieniu młodych małp 55mg/kg wagi ciała! Porównaj to z normami : Dzienne zapotrzebowanie na witaminę C wynosi u dorosłego człowieka 1 mg/kg masy ciała, natomiast u dzieci i niemowląt 2 mg/kg masy ciała. Przyjmuję 30mg/kg podobnie znajomi i znajomi znajomych i problem przeziębień mamy z głowy (oczywiście w zestawie jest D3,K2 i preparat witaminowo-mineralny).

W kontekście  zamieszczonych informacji logicznym jest, że bez uzupełniania aktywnych składników i minerałów nieobecnych  w produktach spożywczych, będziemy chorować, szybciej się starzeć i ciągle być w kiepskiej kondycji jak  i mieć mało estetyczny wygląd, jakiś taki „sfilcowany ”.

Możesz obejrzeć  wykład: prof. Andrzej Frydrychowski  Podstawy Suplementacji  

Np. Podstawowa Suplementacja nie jest dla nikogo zaleceniem czy poradą lekarską!!!!

1.  Multiwitaminy 

2. Witamina C z dzika różą a obecnie własna formuła wieloskładnikowa ukierunkowana na kolagen 

3. w stosownych dawkach D3 i K2MK7

   Do tego Suplementacja profilowa np.: dla Stawów: Kolagen , MSM ...OSTRZEŻENIE

Odniesienie w niniejszym dokumencie do konkretnego produktu handlowego, procesu lub usługi według nazwy handlowej, znaku towarowego, producenta lub w inny sposób niekoniecznie stanowi lub sugeruje jego poparcie, rekomendację lub faworyzowanie przez www.wiecznamlodosc.com

Przykłady z powyższych zestawów suplementacyjnych są zamieszczone w celach informacyjnych, dyskusyjnych nad suplementacją. Nie mogą być podstawą do formułowania zaleceń terapeutycznyvch czy podstawą do tworzenia programów terapeutycznych.  Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji o zastosowaniu informacji, procesów, naturalnych środków, ziół, suplementów lub homeopatii zawsze najlepiej jest zasięgnąć porady lekarza

Zamieszczone ponizej pozycje są przykładem indywidualnych zaleceń autorów.  Jednak nie przeprowadzono badań naukowych potwierdzających skuteczność zaleceń.

Stosujemy siemię lniane Lecznicza moc w pospolitym ziarenku.Naturalna ochrona przeciw chorobom cywilizacyjnym. W dziedzinie zdrowia i odżywiania nie ma chyba niczego,co byłoby równie niezwykłe i zarazem proste jak niepozorne nasiona lnu.


Dbamy o stawy

Jak przynieść ulgę w stawom dłoni, nadgarstkom i kolanom? Autorytety medycyny konwencjonalnej utrzymują, że nie ma lekarstwa na reumatoidalne zapalenie stawów. Tymczasem naturalne metody leczenia nie tylko łagodzą symptomy, lecz również są ukierunkowane na ukryte problemy ogólnoustrojowe, związane z ową chorobą.  
 

Informacje i ksiązki są zamieszczone w celach informacyjnych, edukacyjnych, dyskusyjnych nad żywieniem..  Strony internetowe  zawierają  informacje jak i stwierdzenia  , które nie zastępują osobistego doradztwa ani też nie są formą jakiegokolwiek doradztwa Nie mogą być podstawą do formułowania zaleceń żywieniowych, terapeutycznyvch czy podstawą do tworzenia programów dietetycznych.  Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji o zastosowaniu informacji, procesów, naturalnych środków, ziół, suplementów lub homeopatii zawsze najlepiej jest zasięgnąć porady dietetyka i  lekarza. 

www.wiecznamlodosc.com nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, w tym gwarancji przydatności handlowej i przydatności do określonego celu w odniesieniu do dokumentów dostępnych na tym serwerze. Ponadto niniejsza strona internetowa oraz jej pracownicy i kontrahenci nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność jakichkolwiek informacji, urządzeń, produktów lub procesów ujawnionych w niniejszym dokumencie i nie stanowią, że korzystanie z takich informacji, urządzeń, produktów lub procesów nie naruszyłby praw własności prywatnej. Odniesienie w niniejszym dokumencie do konkretnego produktu handlowego, procesu lub usługi według nazwy handlowej, znaku towarowego, producenta lub w inny sposób niekoniecznie stanowi lub sugeruje jego poparcie, rekomendację lub faworyzowanie przez www.wiecznamlodosc-net.pl lub jej autorów .